novinky


nové materiály ke cvičení
nové materiály ke cvičení

Každá účastnice kurzu vždy dostává základní materiály ke cvičení doma. Dostanete skripta, kde najdete podrobně popsané pozice a dechová cvičení, tabulky pro zaznamenávání pravidelnosti cvičení i tabulku, kde si můžete postupně vypočítat, zda vaše symptomy klesají. NOVĚ jsem vytvořila také rychlý přehled všech pozic tak, abych Vám cvičení ještě usnadnila! Přehled bude součástí materiálů, které dostanete, pokud se zúčastníte kurzu. Hormonální balíčky pro  ŽENY. Jedinečný balíček s 5 produkty pro hormonální rovnováhu, který jsme vytvořili ve spoluprácy s HARERA life. 

Produkty k prodeji na kurzech ve všech městech konání, a také na e-shopu https://www.harera.cz/hormonalni-produkty-c1107/


JIŽ PROBĚHLO! 

Zapište si do kalendáře i datum 21. 1. 2018! Chystá se druhý rok JÓGA FESTIVÁKU! Setkáme se zde během dvouhodinové praktické přednášky opět na téma Hormonální jóga - ve vedlejším sále k tomu poběží Hormonální jóga pro Muže! Těšte se tedy na hlavní a vedlejší sál s vlastním programem, baštikout, tržišťátko a mnohem, mnohem víc! Vidíme se v Hrušovanech!

více na: https://www.merkabayoga.info/

Již podruhé vystoupím na multižánrovém festivalu 
NE!LEŇ, tentokrát s přednáškou i praktickými ukázkami 
hormonální jógové terapie. I letos se můžete těšit na 
našlapaný program! Výstavy, koncerty, divadlo, přednášky,
workshopy, diskuze. Vidíme se 3.-5. listopadu 2017, 
ve Slavičíně! 

více na: https://www.nelen.cz/

NOVÉ VÁNOČNÍ POUKAZY! Klikněte ↑ na obrázek, vyberte si jeden z poukazů a obdarujte drahocenné Ženy ve Vašem okolí! Dopřejte si pod stromeček zdraví a krásu.